wtorek, 29 września 2020

Medytacja dla ZiemiJAK URATOWAĆ ŚWIAT? 🌎
CZYLI CO DOBREGO MOŻESZ ZROBIĆ DLA MATKI ZIEMI?
🌍
Czy martwi Cię stan naszej Ziemi? Trafiają do Ciebie informacje na temat zwierząt i natury, przez które zalewa Cię fala negatywnych emocji i bezsilności?
MAMY SIŁĘ I MOC TO ZMIENIĆ! 💚
Nadchodzi wielkimi krokami 90 Rytuał dla Matki Ziemi.
Jest niezwykle ważny jeśli zależy Ci na losach Ziemi!🌍
Nasza jubileuszowa 90 MEDYTACJA DLA ZIEMI jest w ten czwartek 1 października 2020 w dzień boskiej planety Jowisz / Jupiter. Jak zawsze o 22:00 czasu polskiego. Magiczna data 1.10.2020 i pełnia w pierwszym znak zodiaku Baranie…🗺️
Wiemy co się dzieje na Ziemi - patrz https://zwierzetamocy.org/.../zwierze-mocy-wieloryb.../ - ale walczymy i wysyłamy dobre myśli w imię dobra i światła tutaj na Ziemi.🗾
Pełnia 1 października, to bardzo ważny energetycznie czas, dlatego pamiętaj o sobie i o tym, jak wiele możemy tutaj zmienić! Masz w sobie ogromną moc, zawsze o tym pamiętaj.
MEDYTACJA DLA ZIEMI
Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.💚
Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!
Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.
Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!!❤️
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz, tekst „MEDYTACJA DLA ZIEMI 90 RYTUA DLA MATKI ZIEMI z MARIĄ BUCARDI Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi! Powiedz TAK jej uzdrowieniu!”

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz