poniedziałek, 27 lipca 2020

CZAS Z MARIĄ BUCARDI, SYMBOLIKA TEJ CYFRY. RÓŻNORODNE TEMATY: MIT “CIĘŻKIEJ PRACY”, RELIGIE PANUJĄCE, MĄDROŚĆ KART TAROTA, IX EREMITA, SAMOREFLEKSJA, TALENTY, CZYM JEST ŚWIADOMOŚĆ, CO JEST PRAWDZIWYM ZWYCIĘSTWEM


Na spotkaniu numer 9 rozmawiamy o następujących tematach:

Symbolika cyfry 9 i wszystko, co z nią związane. Różnorodne tematy: mit “ciężkiej pracy”, religie panujące, mądrość kart Tarota, IX Eremita, samorefleksja, talenty, czym jest świadomość, co jest prawdziwym zwycięstwem.

Sprawdź co już osiągnąłeś i bądź z tego dumny. Co jest jeszcze w stadium rozwoju? Z taką postawą szybko możesz osiągać cele.

Talenty jako powołanie. Nie ważne czy Twój talent podoba się innym :-)

Siły Wyższe prowadzą nas krok po kroku, uczą z wyższej perspektywy orła.

Mądrość kart Tarota, IX Eremita i 9-tki w kartach tarota, czyli 9 Buław, 9 Mieczy, 9 Monet, 9 Kielichów - na przykładach z życia (nie tylko teoria).

Czym jest świadomość?

Zmień słabości w siłę, a problemy w zwycięstwo. Nawet utrata pracy może okazać się zwycięstwem!


"Czas z Marią Bucardi" to seria filmów, które poruszają różne tematy z zakresu energii i duchowości.

Skarbnica praktycznych porad i wiedzy o świecie materialnym i niematerialnym. 

Każde spotkanie online porusza inny, ciekawy temat, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy i różne nurtujące kwestie. 

 

To również nauka myślenia symbolicznego, Zwierzęta Mocy, dewy roślin, minerały i kryształy, znaczenie liczb, astrologia, Miejsca Mocy na Ziemi, żywioły, karty Tarota, energie panujące na Ziemi, talenty “nadprzyrodzone” (np. jasnowidzenie, bycie medium), psychosomatyka, zioła, anioły, magia. 

 

DOSTĘP DO NICH OTRZYMUJESZ W PREZENCIE PODAJĄC SWÓJ EMAIL.

REJESTRUJĄC SIĘ NA ZUPEŁNIE DARMOWYM KONCIE, OTRZYMUJESZ KSIĄŻKĘ “JAK ROZMAWIAĆ Z ANIOŁAMI” ORAZ DOSTĘP DO PRZESŁAŃ ZWIERZĄT MOCY I INNYCH INSPIRACJI:

 

https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

TO JEST TWOJE “MIEJSCE MOCY” W INTERNECIE.

TU MOŻESZ CZERPAĆ INSPIRACJE I MOTYWACJE.

 

Skorzystaj z obfitości i pozytywnej energii jaka stoi do Twojej dyspozycji.

 

Maria Bucardi odpowiada na wiele pytań, zajrzyj, zapewne znajdziesz tu wskazówkę dla siebie jak szybko osiągnąć spełnienie, radość, szczęście, bogactwo i obfitość, zdrowie i witalność, miłość. 

 

Otrzymasz rady jak rozwinąć talenty duchowe, często nazywane “nadprzyrodzone” oraz praktyczne, do wykorzystania na co dzień.

 

Bogactwo wiedzy, inspiracji i motywacji.

 

Nagrane z różnych, pięknych zakątków świata, np. Madery, Islandii, megalitów w Sintra, Wysp Azorskich, Porto Santo, Słowenii, Polski, Szwajcarii. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz