wtorek, 21 lipca 2020

CZY TEMAT ŚMIERCI NAPAWA CIĘ STRACHEM? ŚMIERĆ ZABIERA TYLKO TO, CO CIĘ OGRANICZA I BLOKUJE, ABY ZROBIĆ MIEJSCE DLA NOWEGO, WAŻNEGO I PRAWDZIWEGO


W naszym społeczeństwie temat śmierci jest odbierany negatywnie. Kojarzy się z bólem, stratą, żałobą. Jest takie powiedzenie, że w życiu tylko śmierć jest pewna. Można je odbierać ze strachem, a można też dogłębnie zrozumieć ten temat i zobaczyć pozytywne oblicze energii, która zabiera tylko to, co jest gotowe do odejścia.

 

Śmierć ścina tylko to, co jest dojrzałe, a także to, co do ciebie nie pasuje, co jest Ci kulą u nogi, która ogranicza i nie pozwala iść swobodnie dalej, nie pozwala rozwinąć skrzydeł. Na tej Ceremonii patrzymy inaczej na śmierć - jak na przyjaciela, a nie wroga. Ta siła może nam pomóc oczyścić się ze starego, z tego co Ci szkodzi, co musi odejść, by zrobić miejsce na nowe. Pomoże Ci dokonać transformacji, aby wejść w nowy czas z poniesioną głową, jak rycerz w złotej, lśniącej zbroi. 

 

To, co odchodzi jest szansą na nową jakość życia - nie przegap jej!

 

Pewnych zmian i tak nie można zatrzymać, więc przygotuj się na nie. Stań przed nimi jak piękna, wartościowa i szlachetna istota, którą jesteś. 

 

Czas wyruszyć w nową drogę. Nie trzymaj się kurczowo starego, puść to i rusz w dalszą drogę z lekkością, radością i mądrością.

 

Czasem tak jest, że z przyzwyczajenia robimy rzeczy, które nam szkodzą, ale nie mamy impulsu, aby to zmienić. Trzymamy się starej pracy, której nie lubimy, starych znajomych, którzy bardziej ciągną nas w dół niż do góry. Boimy się zmiany, bo nie wiemy co będzie… Trawmy w tym, co nas ogranicza, nie realizujemy najważniejszego - naszego powołania. Właśnie w takich momentach z pomocą może przyjść siła, która zabierze to, co Cię blokuje przed szczęściem, spełnieniem, miłością i obfitością. Wtedy zostaje Ci tylko to, co ważne, prawdziwe i potrzebne. Pozwól staremu odejść, otwórz się na pozytywną energię transformacji.

Wyjaśniamy znaczenie liczby 101 oraz kart Tarota XIII Śmierć, VII Rydwan, XX Nowa Era (Aeon).

Oczyszczenie z globalnej negatywnej wibracji.

Napełnienie energią odrodzenia i nowego początku.

Praktyczne wskazówki jak sobie radzić niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz. 

Czas trwania ponad 45 minut oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

Co zyskujesz:

Oczyszczenie z negatywnych energii.

Podwyższenie Twojej wibracji.

Aktywacja pozytywnych energii.

Przesłania dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na ten moment, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

Wiedza, która jest ponadczasowa.

Wygoda, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?
Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć. Jeśli chcesz żyć w lekkości, spełnieniu, realizować swoje cele niezależnie od tego, co dzieje się na świecie. Jeśli pragniesz wzmocnić swoją indywidualność i niepowtarzalność, siłę i moc.

 

Jak korzystać z Ceremonii?
Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

 

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.
Tym razem transmisja z Magicznej Oazy w deszczu, jako symbolu oczyszczenia i odrodzenia.

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz