piątek, 31 lipca 2020

STAJESZ JUŻ NA GŁOWIE, BY COŚ OSIĄGNĄĆ, A EFEKT NADAL JEST ZBYT SŁABY I NIEZADOWALAJĄCY? JAK TO ZMIENIĆ?


Temat Ceremonii 120

Stajesz już na głowie, by coś osiągnąć, a efekt nadal jest zbyt słaby i niezadowalający? Jak to zmienić?
To spotkanie da Ci bardzo ważne wskazówki! Dziś popatrzysz na Twoje życie i trudne sytuacje, blokady, problemy, zawiłe sprawy z zupełnie innej perspektywy i zobaczysz więcej.


Otrzymasz rady co zrobić, by osiągnąć sukces w tym, co dla Ciebie ważne. W momentach, gdy pojawi się uczucie, że coś Cię przerasta, coś jest zbyt trudne lub robisz już tak dużo i nadal nic, ta transmisja pokaże Ci gdzie leży błąd i jak to zmienić.

Spotkanie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, a następnie otrzymasz klucz do realizacji marzeń, będzie i część teoretyczna i praktyczna: medytacja z bardzo wyjątkowym przewodnikiem ORŁEM, który nie przez przypadek jest w naszym godle państwowym i służy nam swoją pomocą w każdym trudnym momencie, jeśli wiemy jak się z tą wibracją połączyć i jak z niej korzystać. 

Dodatkowo w Ceremonii 120:

Niezwykłe wyjaśnienie znaczenia kart Tarota 6 Monet oraz Królowej Kielichów, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie, ani żadnej książce.

 

MEDYTACJA ORŁA, aby spojrzeć z góry na swoje problemy i zawiłe sytuacje, co pomoże Ci znaleźć ich rozwiązanie. 

Z perspektywy myszki problemy wydają się wielkie, ale z perspektywy silnego orła dużo mniejsze.

 

Ta informacja może Cię zaskoczyć: większość ludzi obawia się sukcesu. Gdy osiągasz sukces, wychodzisz z czymś na świat, jesteś “narażony” na ocenę innych, krytykę… Zastanawiasz się może czy pokazać swoje dzieło (cokolwiek to jest), czy może jednak nie, “bo co inni pomyślą”? Tak, może ktoś Cię skrytykuje, ale z siłą, mocą i odwagą orła nie ma to dla Ciebie znaczenia.

 

Ty jesteś artystą, który tworzy swój obraz. Maluje swoje dzieło życia. Jak ono wygląda?

Czy z perspektywy czasu będzie miało znaczenie, jak oceniła Cię jakaś mała “myszka”, czy też jak stworzyłeś, namalowałeś swój obraz życia?

 

Machnij skrzydłami jak silny orzeł i wzbij się wysoko. Siła Wyższa Cię prowadzi.  

 

Wyjaśnienie znaczenia liczby 120 w naszym życiu.

Odpowiedzi na wiele pytań.

Czas trwania 01:17:28 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 


 

       Fragment Ceremonii: 

„Nie patrz, że inni mają łatwiej, bo Ty masz talent, którego inni nie mają. Ty masz wytrwałość”. Maria Bucardi

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz